Zgrupowanie – Rakszawa 2015

Lista NICOLAUSA
Zgrupowanie – Rakszawa 27,28 luty do 1 marca 2015 r.

Lp. Nazwisko i Imię wpłaty
1. Bem Aneta 40
2. Bem Gabriela 40
3. Bróż Natalia 40
4. Frankowicz Magdalena 40
5. Hawro Kinga 40
6. Hawro Sylwia 40
7. Kamińska Angelika 40
8. Kucaba Alicja 40
9. Kunysz Patrycja 40
10. Magoń – Opalińska Danuta 40
11. Michna Monika 40
12. Michno Monika 40
13. Nycz Małgorzata 40
14. Plęs Jolanta 40
15. Możdrzeń Ewelina 40
16. Zareboua Jasmine 40
17. Wiech Klaudia 40
18. Ziaja Gabriela 40
19. Bem Karolina 40
20. Czwarkiel Klaudia 40
21. Dobrzańska Anna 40
22. Grad Patrycja 40
23. Kocan Anna 40
24. Kopeć Weronika 40
25. Kucaba Ewa 40
26. Lęcznar Patrycja 40
27. Różańska Patrycja 40
28. Rejman Justyna 40
29. Siembrzuch Natalia 40
30. Sitek Monika 40
31. Sobek Joanna 40
32. Wiech Dominika 40
33. Wdowik Izabela 40
34. Bem Dawid 40
35. Jaroń Arkadiusz 40
36. Kuźniar Damian 40
37. Możdrzeń Łukasz 40
38. Nycz Artur 40
39. Pusz Antoni 40
40. Szajna Patryk 40
41. Techman Jarosław 40
42. Tokarz Bartłomiej 40
43. Płudowski Kacper 40
44. Franczyk Wojciech 40
45. Krzysztoń Dawid 40
46. Lęcznar Hubert 40
47. Możdrzeń Robert 40
48. Nurcek Krzysztof 40
49. Nurcek Łukasz 40
50. Płudowski Zbigniew 40
51. Ruszel Marek 40
52. Ruszel Jakub 40
53. Szal Łukasz 40
54. Techman Paweł 40
55. Ziaja Adam 40

56. Kubicz Katarzyna 40
57. Chmiel Martyna 40
58. Machała Dorota 40
59. Darkowska Natalia 40
60. Kadłuczka Katarzyna 40
61. Ochał Lidia 40
62. Partyczka Agnieszka 40
63. Totoń Magdalena 40
64. Olechowski Łukasz 40
65. Kopańska Małgorzata 40
66. Hapon Anna 40
67. Raś Beata 40
68. Kuźniar Anna 40
69. Jachyra Patrycja 40
70. Ł – Magoń Anna 40
71. Korecka Katarzyna 40
72. Gwizdak Grzegorz 40
73. Prucnal Ewelina 40
74. Magoń Barbara 40
75. Prucnal Norbert 40
76. Lib Ewelina 40
77. Kluz Julian 40
78. Pikor Łukasz 40
79. Pawłowska Kamila 40
80. Hawro Arkadiusz 40
81. Leniar Lidia 40
82. Rakoczy Krzysztof 40
83. Rybak Krzysztof 40
84. Wit Marta 40
85. Magoń Wojciech 40
86. Kuźniar Tomasz 40
87. Magoń Zdzisław 40
Pok. nr 5

1. Ziaja Adam
2. Pusz Antoni
3. Płudowski Zbigniew
4. Ruszel Marek

Pok. nr 4

5. Magoń Opalińska Danuta
6. Kocan Anna
Pok. nr 3

7. Ziaja Gabriela
8. Frankowicz Magdalena
9. Kucaba Ewa
10. Siembrzuch Natalia

Pok. nr 16

11. Kuźniar Barbara
12. Kuźniar Tomasz

Pok. nr 15

13. Nycz Artur
14. Nycz Małgorzata
Pok. nr 14

15. Magoń Wojciech
16. Magoń Łukarska Anna

Pok. nr 12

17. Kucaba Alicja
18. Sitek Monika
19. Michno Monika
20. Totoń Magdalena

Pok. nr 11

21. Lib Ewelina
22. Wit Marta
23. Raś Beata
24. Prucnal Ewelina

Pok. nr 10

25. Hawro Sylwia
26. Hawro Kinga
27. Lęcznar Patrycja
28. Grad Patrycja

Pok. nr 77

29. Bem Aneta
30. Bem Gabriela
31. Bróż Natalia
32. Kunysz Patrycja

Pok. nr 76

33. Plęs Jolanta
34. Zareboua Jasmine
35. Bem Karolina
36. Czwarkiel Klaudia

Pok. nr 75

37. Dobrzańska Anna
38. Kopeć Weronika
39. Różańska Patrycja
40. Sobek Joanna

Pok. nr 74

41. Wiech Dominika
42. Kamińska Angelika
43. Wiech Klaudia
44. Kuźniar Anna

Pok. nr 73

45. Wdowik Izabela
46. Kubicz Katarzyna
47. Kadłuczka Katarzyna
48. Korecka Katarzyna

Pok. nr 72
49. Chmiel Martyna
50. Pawłowska Kamila
51. Ochał Lidia
52. Leniar Lidia
Pok. nr 71

53. Darkowska Natalia
54. Partyczka Agnieszka
55. Hapon Anna
56. Jachyra Patrycja

Pok. nr 70

57. Michna Monika

Pok. nr 69

58. Magoń Zdzisław – dyrygent

Pok. nr 46

59. Bem Dawid
60. Kuźniar Damian
61. Płudowski Kacper
62. Tokarz Bartłomiej

Pok. nr 45

63. Jaroń Arkadiusz
64. Szajna Patryk
65. Techman Jarosław
66. Franczyk Wojciech

Pok. nr 44

67. Lęcznar Hubert
68. Możdrzeń Robert
69. Nurcek Krzysztof
70. Nurcek Łukasz

Pok. nr 43

71. Ruszel Jakub
72. Szal Łukasz
73. Techman Paweł
74. Olechowski Łukasz

Pok. nr 42

75. Gwizdak Grzegorz
76. Prucnal Norbert
77. Kluz Julian
78. Pikor Łukasz

Pok. nr 41

79. Hawro Arkadiusz
80. Rakoczy Krzysztof

PLAN ZAJĘĆ I ORGANIZACJA WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH
Rakszawa 2015
27 luty 2015 (piątek)

17.30 przyjazd własnym środkiem transportu, zakwaterowanie i przygotowanie do kolacji
18.30 kolacja

19.00 próba całość – Kyrie i Gloria (do fugi)

23.00 CISZA NOCNA
28 luty 2015 (sobota)

8.30 śniadanie

Kyrie, Gloria (całość)
9.15 orkiestra próba w sekcjach
• smyczki
• instrumenty dęte
chór S
chór A
chór T
chór B
soliści

11.30 przerwa
12.15 próba całość: Kyrie, Gloria

13.15 przerwa obiadowa
13.30 OBIAD

Credo
14.45 orkiestra próba w sekcjach
• smyczki
• instrumenty dęte
chór S
chór A
chór T
chór B
soliści

16.45 przerwa
17.30 próba całość: Credo

18.15 przerwa na kolację
18.30 kolacja

Sanctus, Benedictus
19.15 orkiestra próba w sekcjach
• smyczki
• instrumenty dęte
chór S
chór A
chór T
chór B
soliści

20.30 próba całość: Sanctus, Benedictus

23.00 cisza nocna ppp
01 marca 2015 (niedziela)

8.30 śniadanie

Agnus Dei
9.15 orkiestra próba w sekcjach
• smyczki
• instrumenty dęte
chór S
chór A
chór T
chór B
soliści
11.30 przerwa
12.15 próba całość: Agnus Dei

13.30 OBIAD

14.30 Msza Nelsońska od A do Z
16.00 przerwa
17.15 próba otwarta z udziałem (ewentualnej) publiczności

Po …. powrót do domu.

Życzę Wam miłego pobytu i owocnej pracy!

–>