Śpiewali i grali z nami

        W minionym okresie 15 lat działalności naszego zespołu, 98 śpiewaków i 110 muzyków, swoimi próbami, koncertami, nagraniami i pięknymi wyjazdami, tworzyło historię Chóru i Orkiestry NICOLAUS.  

    Kraczkowa 10 czerwca 2019. ZM.

Śpiewali w chórze:

Soprany (37): Bałda Katarzyna, Bartman Karolina, Bartman Natalia, Bem Aneta, Bem Gabriela, Cieślachowska Justyna, Cieślachowska Natalia, Cisek Magdalena, Drąg Klaudia,  Feret Urszula, Hawro Kinga, Hawro Sylwia, Inglot Mariola, Johnson Wojtowicz Renata,  Jurek Patrycja, Jurek Karolina, Kamińska Angelika, Kramarz Ewelina, Korecka Katarzyna, Kuźniar Barbara, Litwin Alicja, Magoń Małgorzata, Micał Dominika, Michna Justyna, Michno Monika, Możdrzeń Ewelina, Nawojska Sylwia, Nycz Małgorzata, Olech Karolina,  Plęs Jolanta, Ruszel Katarzyna, Ruszel Karolina, Skomra Lidia, Szmuc Andżelika, Tomaszek Agata, Wiech Klaudia,    

Alty (31): Baran Anna, Baran Ewa, Baran Katarzyna, Chernenko Olga, Chwaszcz Natalia, Czwarkiel Klaudia, Dzierżak Agata, Grad Patrycja, Lęcznar Patrycja, Kalicka Aleksandra, Kisała Magdalena, Kocan Anna, Kucaba Ewa, Kuczma Justyna, Kunysz Katarzyna, Kunysz Patrycja, Międlar Anna, Międlar Agata, Probachta Monika, Ruszel Dominika, Różańska Patrycja, Szajna Iwona, Siembrzuch Natalia, Szydełko Paulina,  Wiech Dominika, Wiech Katarzyna, Wiech Karolina, Wdowik Izabela, Ziaja Joanna, Ziaja Katarzyna, Ziaja Rozalia.

Tenory (15): Bartman Jan, Hawro Arkadiusz, Jaroń Arkadiusz, Kuźniar Tomasz, Kunysz Paweł, Kucaba Karol,  Kramarz Łukasz, Możdrzeń Łukasz, Pałacki Łukasz, Płoch Kazimierz, Płudowski Tymoteusz, Pusz Dawid, Szetela Edwin, Tokarz Bartłomiej, Wąs Paweł.

Basy (15): śp. Bem Tomasz, Boguszewski Sebastian, Chwaszcz Damian, Franczyk Wojciech,Kudyba Marek, Krzysztoń Jakub, Lęcznar Hubert, Magoń Wojciech,  Międlar Maciej, Nurcek Maksymilian, Olech Maciej, Pusz Zdzisław, Ruszel Dawid, Siciak Tomasz, Szal Łukasz, Żyliński Jakub.

Grali w orkiestrze:

flety (5): Bartkiewicz Karin, Międlar Agata, Rut Jolanta, Kuźniar Barbara, Wierzbińska Michalina.

obój (1): Grzywna Michał.

klarnety (5): Kielar Małgorzata, Magoń Wiesław, Piechuta Anna, Pikor Łukasz,  Kluz Julian.

fagoty (2): Czekajski Marcin, Pawłowska Kamila,

trąbki (9): Balawejder Karol, Brodziak Tomasz, Hawro Arkadiusz, Hawro Sylwia, Leniar Lidia, Magoń Jakub, Międlar Maciej, Foryt Kamil, Szpytma Izabela.

waltornie (3): Baran Anna, Hawro Kinga, Markowski Konrad.

puzony (5): Balawejder Dominik, Wacnik Sylwester, Wit Marta, Wołowiec Marcin, Rosół Karol.

kotły (3):  Międlar Gracjan, Szal Łukasz, Magoń Wojciech. 

skrzypce I (31) :  Betleja Magdalena, Bis Agnieszka, Chorzempa Andżelika, Chmiel Martyna, Darkowska Natalia, Drabicka Magdalena, Hapon Anna, Jaworska Agnieszka,  Kadłuczka Katarzyna, Kmiecik Justyna, Kulpińska Martyna, Kołodziej Sabina, Kopacz Katarzyna, Kornat Emanuela, Kowalska Aniela, Kubicz Katarzyna,Lewanda Joanna, śp. Lekka Klaudia, Łyczko Patrycja, Machała Dorota, Międlar Alicja, Ochał Lidia, Partyczka Agnieszka, Pacześniak Laura, Pawlust Julia, Pelc Joanna, Potępa Aleksandra, Rybczyńska Magoń Katarzyna, Ruszała Gabriela, Tejchma Magdalena, Żylińska Agata,

skrzypce II (17):  Antonik Agata, Ficak Anastazja, Gierczak Kinga, Glac Joanna, Hapon Anna, Kontek Ewelina, Kopańska Małgorzata, Kot Sylwia, Krochmalny Katarzyna, Kwarta Gabriela, Lis Faustyna, Mazur Aleksandra, Raś Beata, Sapeta Zuzanna, Ślęk Martyna, Urban Katarzyna, Wybraniec Małgorzata. 

altówki (12): Fajger Joanna, Hoły Barbara, Ignas Kornelia, Jachyra Patrycja, Klimasz Matylda, Koptyńska  Anita, Mazur Monika, Nycek Sabina, Paszkowska Katarzyna, Spólnik Małgorzata, Tejchma Hubert, Zarzecka Julia.

wiolonczele (13): Fryc Małgorzata, Łukarska Magoń Anna, Jaworska Małagorzata, Korecka Katarzyna, Kozak Zofia, Paluch Agnieszka, Ruszała Monika, Szul Anna, Warchoł Regina, Watras Agnieszka, Wybraniec Julian, Ziobro Patrycja, Żurek Ewa.

kontrabasy (4): Czarnik Maciej, Magoń Jacek, Sobek Sylwester, Tejchma Anna.

 

 

–>